Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Szkolny konkurs ? Mój zawód ? to moja pasja?? rozstrzygnięty!!!

09 maja 2018 | Agencja magico

Szkolny konkurs o tematyce ? Mój zawód ? to moja pasja? ? miał na celu zachęcić uczniów do przedstawienia swoich zainteresowań i realizacji marzeń w życiu osobistym. Angelika Pydo uczennica klasy III TGO wykonała pracę przestrzenną, która przedstawia zakład krawiecki. Praca została wykonana bardzo starannie z zachowaniem gustu, proporcji i estetyki. Tworząc tę prace poświęciła dużo czasu na przygotowanie kolekcji ubrań jak i dopracowanie szczegółów takich jak wieszaki, manekin czy maszyna do szycia.

 

Patrząc na prace włożoną w wykonanie tego dzieła wszyscy mogą potwierdzić że jest to zawód wiecznie żywy, a Angelika podeszła do niego z pasją. Bezkonkurencyjna Angelika Pydo została nagrodzona podczas Szkolnego Dnia Zawodowca w dniu 18.04.2018r.

 

Gratulujemy sukcesu i życzymy spełnienia marzeń oraz pracy dającej dużo radości i satysfakcji w życiu osobistym.

 

Agnieszka Grzywacz

  [gallery link="file" ids="50322,50323"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.