Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Szkolny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszy Plakat pod hasłem "Jan Paweł II - nauczyciel świętości i miłości. Ważne słowa"

26 września 2019 | Agencja magico

Mamy zaszczyt zaprosić uczniów ZS Nr 2 w Stalowej Woli do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszy plakat pod hasłem: ?Jan Paweł II ? nauczyciel świętości i miłości. Ważne słowa.?, upamiętniającym postać i nauczanie św. Jana Pawła II.

 

 

Regulamin konkursu

CELE KONKURSU

? Zachęcenie młodzieży do pogłębiania swojej wiedzy o życiu, nauczaniu i działalności św. Jana Pawła II ; ? Wystawa plakatów pogłębiających znajomość nauczania Jana Pawła II; ? Kultywowanie pamięci o wielkim polskim papieżu; ? Rozwijanie twórczej wyobraźni i kreatywności uczniów; ? Umożliwienie promocji talentów uczniów.

 

ZASADY KONKURSU

? Udział w konkursie plastycznym polega na wykonaniu przez uczestników plakatu na temat: ?Jan Paweł II ? nauczyciel świętości i miłości. Ważne słowa.?; ? Format pracy ? arkusz A 3; ? Technika dowolna (kolaż, ołówek, farby, kredki, wyklejanki , technika cyfrowa?..itp.); ? Dane wykonawcy pracy: z tyłu plakatu oraz na osobnej kartce: imię i nazwisko oraz klasa; ? Prace konkursowe należy składać u katechetów do dnia 20.10.2019r.; ? Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas uroczystej gali upamiętniającej postać św. Jana Pawła II dnia 30.10 .2019 r.

 

LAUREACI, NAGRODZENI

? Laureatami konkursu zostanie 3 uczestników.; ? Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom pamiątkowy oraz nagrody rzeczowe; ? Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na szkolnej wystawie.

 

KRYTERIA OCENY PRACY

? Zgodność z tematyką konkursu; ? Ogólne wrażenie estetyczne prac plastycznych; ? Oryginalność pomysłu oraz sposób jego przedstawienia i ujęcia.

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.