Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS

04 grudnia 2018 | Agencja magico

Z okazji Światowego Dnia AIDS obchodzonego 1 grudnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o AIDS. Głównym celem konkursu było zwiększenie wiedzy na temat AIDS oraz kształtowanie podstawy tolerancji wobec nosicieli wirusa HIV i chorych na AIDS.

 

Uczniowie mogli również zapoznać się z informacjami dotyczącymi epidemiologii tej choroby poprzez wysłuchanie audycji oraz zapoznanie się z gazetką szkolną, przygotowaną przez uczniów klasy 2TL1, pod przewodnictwem Pani Lidii Harasymów. Zwycięzcami Konkursu Wiedzy o AIDS są: Aleksandra Małek z klasy 4TLP, która uzyskała 20/20pkt. oraz Weronika Toporowska z klasy 4TLP, która uzyskała 20/20pkt. Zwycięzcą gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. 

 
   

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.