Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Sztafety Złotej Kościuszkowskiej w Finale Wojewódzkich Zawodów

04 października 2021 | Bogusław Łój

1 października 2021 r. na stadionie Resovii w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki "Festiwalu Sztafet". Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią COVID-19, uczniowie wrócili do rywalizacji sportowej. Reprezentacja dziewcząt ZS Nr 2 w Stalowej Woli zajęła VI miejsce w sztafecie 4x100m, biegnąc w składzie: Jessica Garbacz, Oliwia Jarosz, Aleksandra Kucio, Wiktoria Mysior. Natomiast sztafeta 4x400m w składzie: Martyna Rębisz, Agata Wilk, Barbara Jaskot, Aleksandra Tur zdobyła brązowy medal.

Wysoką formę  zaprezentowali chłopcy: Patryk Bełzak, Jakub Krasowski, Wiktor Plewik oraz Michał Motyka, którzy w sztafecie 4x100m wywalczyli wicemistrzostwo województwa podkarpackiego. Medal brązowy zdobyła sztafeta 4x400m chłopców, w składzie: Krystian Jakliński, Paweł Wojtusik, Patryk Pacyk, Bartłomiej Sudoł. Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Pan Krzysztof Momot.

Wyniki Sztafet potwierdzają wysoką formę reprezentantów Złotej Kościuszkowskiej. Wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Zobacz inne wpisy

Międzynarodowy Dzień Ziemi

23 kwietnia 2024 | Bogusław Łój

...

„Są takie piękne słowa: godność, człowieczeństwo. Tego broniliśmy” /Marek Edelman/ W dniu 19 kwietnia obchodzimy rocznicę...

Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

18 kwietnia 2024 | Bogusław Łój

W dniach 10-12 kwietnia 2024 odbył się finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Bydgoszczy. W finale tym uczestniczyło...