Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Technik Budownictwa na budowie łącznika drogowego między ul.Grabskiego, a ul.Energetyków

14 grudnia 2017 | Agencja magico

Dzięki uprzejmości generalnego wykonawcy łącznika drogowego między ul. Grabskiego, a ul. Energetyków - firmie INTOP Tarnobrzeg oraz dzięki zaangażowaniu Wydziału Inwestycji, Transportu i Pozyskiwania Funduszy Urzędu Miasta w Stalowej Woli uczniowie Technikum Budownictwa z klasy 3TB w dniu 13 grudnia 2017 roku odwiedzili plac budowy tej strategicznej dla regionu inwestycji drogowej.

 

Uczniowie zostali zapoznani z dokumentacją projektową realizowanego projektu, a także zaprezentowano i omówiono zastosowane techniki wykonania obiektu mostowego, nad którym poprowadzony zostanie transport kolejowy oraz samochodowy odbywający się obecnie ulicą Solidarności. Jedną z nowinek technologicznych jaką mogli poznać uczniowie była iniekcja strumieniowa (ang. jet grouting), czyli metoda wzmacniania podłoża gruntowego.

 

Opiekę nad uczniami sprawowali p. M. Kapuściński, p. M.Małys oraz p. D.Zieliński.

[gallery link="file" ids="48407,48400,48401,48402,48403,48404,48405,48406,48399"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.