Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Trenuj jak żołnierz

26 kwietnia 2023 | Bogusław Łój

Rozpoczynamy kolejną wersję naszego programu "Trenuj z wojskiem", tym razem pod nazwą "Trenuj jak żołnierz" ze szkoleniem o jeszcze szerszym zakresie i nowymi możliwościami!

Szkolenie przeprowadzone będzie m.in. w 16 Batalion Saperów

Jeśli masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem Polski. Projekt "Trenuj jak żołnierz" oferuje 16-dniowe szkolenie wojskowe, które odbywa się w dwuetapowej formule:
- I etap to 2-dniowe poznanie jednostki i wojska, które odbędzie się w weekendy majowe, czyli 6-7 i 13-14 maja.
- II etap to 14-dniowe intensywne szkolenie, które odbędzie się w czasie wakacji.

To doskonała okazja, żeby zdobyć podstawowe umiejętności wojskowe, takie jak posługiwanie się bronią i strzelanie, taktyka, terenoznawstwo, przetrwanie w trudnych warunkach, walka wręcz, łączność i podstawy musztry. Co więcej, szkolenie jest w pełni finansowane przez jednostki wojskowe więc jest całkowicie bezpłatne dla uczestników. Zapewnione jest również wyżywienie, zakwaterowanie, wyposażenie oraz ubezpieczenie. Każdemu uczestnikowi przysługuje także wynagrodzenie za okres szkoleniowy!

Jeśli jesteś zainteresowany(a) zdobyciem nowych umiejętności wojskowych, dołącz do naszego projektu "Trenuj jak żołnierz"! To nie tylko okazja do rozwoju osobistego, ale również szansa na wsparcie potencjału rezerw Wojska Polskiego.

Rejestracja dla chętnych odbywa się przez stronę:
https://trenujjakzolnierz.wp.mil.pl

Więcej informacji można uzyskać w WCR Nisko lub https://www.facebook.com/16BatalionSaperow

Zobacz inne wpisy

Czytamy! Polecamy!

06 czerwca 2023 | Bogusław Łój

Zapraszamy wszystkich miłośników fantasy do biblioteki szkolnej na kolejną wystawę z cyklu “Czytamy! Polecamy!” Zachęcamy...

27 kwietnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji „Razem posprzątamy Stalową Wolę”. Akcja ta to lokalny odzew...

W dniach 17-21 kwietnia 2023r. r. uczniowie klasy 3 TEM (Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej) wzięli udział w teście...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.