Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Uczczenie pamięci Patrona szkoły

21 października 2017 | Agencja magico

15 października 2017 roku przypadała 200 - setna rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, z tej okazji wśród uczniów, kilka dni wcześniej został przeprowadzony test sprawdzający wiedzę na temat życia i działalności patrona szkoły.

 

Konkurs przygotowany przez nauczycieli historii: panią Iwonę Szewc i pana Roberta Tryka, w którym wzięło udział 66 uczniów z 17 klas. Najbardziej rzetelną wiedzą o Tadeuszu Kościuszce wykazała Aleksandra Rojek z kl. 2TLM, zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zdobyła Julia Gorczyca z kl. 2 AW, a trzecie Damian Kępa z kl. 2TD.

 

Na zakończenie obchodów Roku Kościuszkowskiego w naszej szkole została wygłoszona audycja upamiętniająca patrona Tadeusza Kościuszkę, a następnie uroczyście złożono kwiaty i zapalono znicze pod Pomnikiem Tadeusza Kościuszki.

 

Audycję przygotowali uczniowie: Natalia Brzozowska z kl. 4TSC i Grzegorz Gielarek z  kl. 4TGO pod opieką Pani Iwony Szewc.

 

Poczet sztandarowy: Gabriel Sobiło, Wojciech Machaj, Mateusz Siembida z kl. 4TGO, wraz z panem Dyrektorem kwiaty składała Wiktoria Ostrowska kl. 3AW i znicze Julia Wargala oraz Aneta Witkowska z kl. 2TLM.

  [[WidgetGallery|{"id": "576" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.