Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Uczniowie Branżówki na III miejscu podium

02 marca 2020 | Agencja magico

W dniu 7 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie uczniowie naszej szkoły:  Marcin Wojtala z klasy 2B2 i Patryk Wojtala z klasy 3B2 zajęli III miejsce w V Podkarpackim Turnieju Budowlanym Monterów Systemów Suchej Zabudowy. W zawodach wzięło udział 9 zespołów ze szkół budowlanych Podkarpacia.

 

    Turniej składał się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej, do których zadania przygotowali przedstawiciele firmy RIGIPS Saint Gobain. Uczniowie w pierwszej części indywidualnie rozwiązywali testy. Po krótkiej przerwie przystąpili do części praktycznej na odpowiednio przygotowanych stanowiskach. Zadanie praktycznie wykonywali w dwuosobowych zespołach, wykazując się wysokim poziomem wiedzy, umiejętności zawodowych, precyzją i starannością.

 

 

     Przygotowanie uczniów do turnieju  odbyło się pod okiem nauczycieli : Uli Godawskiej, Tamary Stadnik i Roberta Tryka.

Galeria zdjęć:

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.