Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Uczniowie Złotej Kościuszkowskiej na konferencji z okazji 80 -lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego

19 września 2017 | Agencja magico

W dniu 8 września 2017r. w auli wydziału Mechaniczno- Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbyła się konferencja naukowa z okazji 80-lecia Centralnego Okręgu Przemysłowego. Hasłem przewodnim spotkania był Centralny Okręg Przemysłowy. W kierunku innowacyjnej gospodarki w Polsce. Przeszłość/Teraźniejszość/Przyszłość.

 

 

 Uczniowie naszej szkoły biorący udział w konferencji mieli możliwość wysłuchania bardzo interesujących wykładów, wzbogaconych również prezentacjami multimedialnymi a pokazującymi Centralny Okręg Przemysłowy w sposób ciekawy i różnorodny. Uczniowie poznali istotę fenomenu Centralnego Okręgu Przemysłowego jako innowacji technologicznej, organizacyjnej i architektoniczno - urbanistycznej. Zyskali sposobność  poszerzenia swojej wiedzy na temat losów inwestycji Centralnego Okręgu Przemysłowego w okresie Polski Ludowej jak również jego ujęcia, jako przykładu patriotyzmu gospodarczego.

 

Organizatorzy konferencji stworzyli uczestnikom konferencji możliwość zapoznania się z bogatą ofertą wydawniczą na temat historii Centralnego Okręgu Przemysłowego jak i  regionu dolnego Sanu.

 

Złotą Kościuszkowską podczas konferencji reprezentowała delegacja uczniów w składzie: Karolina Kowal, Jakub Pawelec, Bartłomiej Hołody, Kacper Glanert (klasa III TLP) i Róża Kurkiewicz, Mateusz Szkutnik, Adam Zipser, Patryk Koper (klasa II TLM) Do delegacji uczniów dołączył również pełniący obowiązki dyrektora szkoły p. Tomasz Sekulski.

Opiekę nad uczniami  sprawowały p. Anna Ryzak i p. Iwona Szewc.

  [[WidgetGallery|{"id": "571" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.