Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Udany występ w Lidze Lekkoatletycznej

05 października 2017 | Agencja magico

 27 września 2017 zawodnicy naszej szkoły rozpoczęli drogę po awans do przyszłorocznych Finałów Ligii Lekkoatletycznej. W Stalowej  Woli zostały rozegrane zawody rejonowe  Ligi Lekkoatletycznej,  gdzie z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasi chłopcy zwyciężając zdecydowanie uzyskując 1231 pkt.,  a dziewczęta zajęły IV miejsce z dorobkiem 1028 pkt.

 

Oba zespoły uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego który zostanie rozegrany w maju przyszłego roku w Rzeszowie. Opiekunem reprezentacji był Krzysztof Momot. Oto WYNIKI naszych zawodników.

  [[WidgetGallery|{"id": "569" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]  

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.