Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Udział naszych uczniów w zajęciach prowadzonych w ramach przedsięwzięcia "StaLove inspiracje"

18 czerwca 2024 | Bogusław Łój

W bieżącym roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła uczestniczyła w zajęciach prowadzonych w ramach przedsięwzięcia "StaLove inspiracje", zainicjowanego przez Wydział Stalowowolskie Centrum Aktywności Lokalnej Urzędu Miasta Stalowej Woli, w ramach projektu "Modelowe Rozwiązania na Trudne Wyzwania – Plan Rozwoju Lokalnego i Instytucjonalnego Stalowej Woli".

Wykaz zajęć zrealizowanych w ramach projektu:

1."Dobre firmy ze Stalowej Woli/Przemysłowe DNA" – zajęcia stacjonarne prowadzone przez pana Piotra Słuchockiego w dniach: 12.01.2024 r. oraz 23.02.2024 r. Uczestnikami zajęć byli członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz klasa 5 Bp.
2. "Stalowa Wola niepokorna" zajęcia stacjonarne prowadzone przez panią Annę Garbacz w dniu 12.03.2024 r. – w zajęciach uczestniczyła klasa 1 TL.
3. "Stalowa Wola – miasto ogród" zajęcia stacjonarne prowadzone przez panią Annę Garbacz w dniu 12.03.2024 r. – Uczestnikami zajęć były klasy: 2 TGE oraz 4 TBG.
4. "Wizytówka HSW Stalowa Wola – maszyny budowlane" zajęcia stacjonarne prowadzone przez pana Marka Stańkowskiego w dniu 11.04.2024 r. W zajęciach uczestniczyły klasy: 4TBG, 3TBW i 2TBW.
5. "W rozwadowskim Sztetlu" wycieczka prowadzona przez pana Piotra Słuchockiego w dniu 12.04.2024 r. W wycieczce wzięła udział klasa 2 TL pod opieką pani Dominiki Jonaszek-Pędlowskiej oraz pani Luizy Tarkowskiej.
6. "Miasto z piasku i serc - źródło tożsamości Stalowowolan" wycieczka prowadzona przez panią Alonę Kutsyk w dniu 15.04.2024 r. W wycieczce wzięła udział klasa 4 TEM pod opieką pani Moniki Kułacz oraz pani Dominiki Jonaszek-Pędlowskiej.
7. "W rozwadowskim Sztetlu" wycieczka prowadzona przez panią Beatę Tracz w dniu 16.04.2024 r. W wycieczce wzięła udział klasa 1 TL pod opieką pani Magdaleny Smolarek oraz pani Luizy Wołoszyn.
8. "Kierunek – socjalizm" wycieczka prowadzona przez pana Marka Stańkowskiego w dniu 18.04.2024 r. W wycieczce wzięła udział klasa 2 TLM pod opieką pani Małgorzaty Chojnackiej-Szempruch oraz księdza Łukasza Kołodzieja.
9. "Piękne miejsca w naszym mieście" wycieczka do parku w Charzewicach prowadzona przez pana Sławomira Buczka w dniu 24.04.2024 r. W wyciecze wzięli udział uczniowie klasy 2 TGE pod opieką pani Dominiki Jonaszek-Pędlowskiej oraz pani Moniki Kułacz.

Składamy serdeczne podziękowania przewodnikom miejskim współpracującym z Fundacją Dionizego Garbacza "Stalovianum" za poszerzenie wiedzy o niezwykłej historii, architekturze, ludziach i przyrodzie naszego miasta.  

Oprac. koordynator projektu ze strony szkoły: M. Kułacz

Zobacz inne wpisy

Zestawy podręczników w roku szkolnym 2024/25

01 lipca 2024 | Dariusz Smolarek

Szkolny zestaw podręczników szkolnych Poniżej prezentujemy szkolny zestaw podręczników szkolnych w Zespole Szkół Nr 2im. Tadeusza...

Podsumowanie wydarzeń w roku szkolnym 2023/2024

26 czerwca 2024 | Jakub Bożek

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego filmowego podsumowania roku szkolnego 2023/2024! To był rok pełen wyzwań, emocji i...

Harmonogram egzaminów poprawkowych Egzamin poprawkowy z przedmiotu/ów Data Sala Godzina rozpoczęciaCzęści pisemnej Godzina...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.