Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Udział Samorządu Uczniowskiego w XXII Śniadaniu Biznesowym

27 marca 2024 | Bogusław Łój

Dnia 19 marca 2024 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami p. Moniką Kułacz oraz p. Luizą Tarkowską wzięli udział w XXII Śniadaniu Biznesowym, którego temat przewodni brzmiał: „StaLOVE INSPIRACJE. Wykorzystaj potencjał miasta do własnego rozwoju”.

Spotkanie z przedsiębiorcami odbyło się w auli Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Po konferencji członkowie Samorządu Uczniowskiego mieli okazję porozmawiać   z twórczyniami marki „Kovalowe” – panią Eweliną Koc i panią Justyną Walczak, które współpracują z uczniami naszej szkoły w ramach projektu „Akademia Designu”. Sukces pani Eweliny w branży modowej przyczynia się do promocji środowiska lokalnego, a także kierunku kształcenia „technik przemysłu mody”, którego jest absolwentką. Serdecznie dziękujemy za spotkanie oraz inspirację do rozwoju. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy marki!

M. Kułacz

Zobacz inne wpisy

Finał wojewódzki Licealiady w koszykówce 3x3

20 maja 2024 | Dariusz Smolarek

15 maja w Przemyślu uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w wojewódzkim finale Licealiady w koszykówce 3x3. Chłopcy odnieśli...

Zapraszamy na emocjonujące wydarzenie! Miło nam poinformować, że w dniach 23-25 maja 2024 r. nasza szkoła, Zespół Szkół...

Podsumowanie praktyk w ramach programu Erasmus+

16 maja 2024 | Bogusław Łój

W przededniu obchodów 20 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, w szkole odbyło się spotkanie podsumowujące projekt...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.