Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Uwaga! Wyniki egzaminów

20 marca 2020 | Agencja magico

Informujemy zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2020, że wyniki egzaminów będą przekazywane indywidualnie przez wychowawców, osoby powtarzające egzamin o wyniki mogą pytać poprzez e-maila egzaminy_zsp2_stalowa_wola@wp.pl, a Ci którzy nie zdali egzaminu i chcą przystąpić do egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2020

powinni pobrać ze strony OKE Kraków deklarację przystąpienia do egzaminów z Formuły 2012 lub ze strony szkoły deklaracja doc deklaracja pdf i wyjątkowo ze względu na sytuację epidemiologiczną złożyć e-mailowo na adres egzaminy_zsp2_stalowa_wola@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31.03.2020 r.

Zastępca Przewodniczącego Zespołu Egzaminacyjnego Jacek Bożek

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.