Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEOPLANETA-PLUS

04 czerwca 2019 | Agencja magico

Komitet organizacyjny ?Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Geoplaneta-PLUS? uprzejmie informuje o wynikach tegorocznej edycji Konkursu. Konkurs jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

 

 

Ideą Konkursu GEOPLANETA PLUS jest:

 

- poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski - rozwijanie wśród młodzieży pasji do zwiedzania, podróżowania i odkrywania różnorodnych miejsc i zakątków Polski - aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć.

 

Temat VI edycji konkursu GEOPLANETA PLUS : ?WYŻYNY I KOTLINY POLSKI?

 

Młodzież naszej szkoły od lat uczestniczy w kolejnych edycjach konkursu i osiąga liczne ogólnopolskie sukcesy.

 

Z przyjemnością informuję, że w tym roku w ?Ogólnopolskim Konkursie Geoplaneta-PLUS? wyróżnienie otrzymała SARA STADNIK uczennica klasy 3TLM.

Dyplomy uznania otrzymało 29 uczniów z klas 1TLG, 1TB, 3TLM.

 

Najwięcej punktów uzyskali:

 

Krasoń Julia 1TLG Matuła Agata 1TLG Zipser Adam 3TLM Śnios Dawid 1TB Karbowniczek Piotr 1TB Skibiński Jan 3TLM Koryga Wiktoria 1TLG Dul Aleksandra 1TLG Stadnik Patryk 1TB Siwek Mikołaj 3 TLM Oskroba Michał 1TB

 

Dziękuję za udział w tegorocznej edycji konkursu i wszystkich uczniów zachęcam do aktywności geograficznej. W imieniu całej szkoły serdecznie gratuluję , życzę dalszych sukcesów i wspaniałych, geograficznych wakacji !!!

 

 

Szkolny Organizator Konkursu Anna Nowak

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.