Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

VI edycja Powiatowego Konkursu na Najpiękniejszą Pisankę lub Stroik Wielkanocny

01 marca 2018 | Agencja magico

Informujemy, iż rozpoczęła się VI edycja Powiatowego Konkursu na Najpiękniejszą Pisankę lub Stroik Wielkanocny. Skierowany jest on do uczniów klas gimnazjalnych powiatu stalowowolskiego oraz powiatów ościennych. Dodatkowo - w odrębnej kategorii adresowany jest również do uczniów naszej szkoły. Zainteresowani mogą przesyłać swoje prace do 23.03.2018r. na adres ZSP Nr 2, z dopiskiem "Konkurs wielkanocny - 2018" bądź dostarczyć je osobiście do sekretariatu.

Celem Konkursu jest zainteresowanie i pogłębienie znajomości tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, promocja talentów plastycznych oraz pomoc potrzebującym uczniom poprzez aukcję charytatywną. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród nastąpi w Wielkim Tygodniu. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.