Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

VI Rejonowy Turniej PCK

19 maja 2019 | Agencja magico

W dniu 16 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się VI Rejonowy Turniej PCK. Wzięło w nim udział 9 drużyn ze szkół podstawowych oraz gimnazjum. Głównym celem tego konkursu jest propagowanie wśród młodzieży idei Polskiego Czerwonego Krzyża oraz nabywanie wiedzy i praktycznych umiejętności udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

 

Uczniowie w czasie turnieju zmagali się z konkurencjami praktycznymi, które dotyczyły udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu rowerzyście w wypadku samochodowym, udzielenie pomocy przy oparzeniu i omdleniu. Uczniowie pisali również test, który składał się z 30 pytań. Najlepszą drużyną w kategorii szkół podstawowych okazała się Szkoła Podstawowa nr 11 w Stalowej Woli. Natomiast w kategorii gimnazjum, Gimnazjum nr 4 w Stalowej Woli. Organizatorami turnieju byli: pani Lidia Harasymów pan Łukasz Rzeszutko.

 

Dziękujemy również nauczycielom, którzy sprawowali opiekę nad uczniami i aktywnie włączyli się w przebieg turnieju pani Elżbiecie Podgórskiej-Makieła, panu Kamilowi Ziarnowskiemu, panu Mirosławowi Wasylowi, panu Rafałowi Sroczyńskiemu, a także panu Andrzejowi Kułakowskiemu za sesję zdjęciową. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w pomoc przy zorganizowaniu turnieju pierwszej pomocy.

 

Zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

     

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.