Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

VII Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych

02 czerwca 2019 | Agencja magico

W Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie 24 maja 2019r. zorganizowano po raz siódmy zawody glazurnicze dla uczniów szkół budowlanych województwa podkarpackiego. W Turnieju Glazurników wzięły udział zespoły uczniów z dziewięciu szkół branżowych.

 

Patronat nad turniejem objęli: firma Greinplast Sp. z o.o. (sponsor generalny) i Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie: Marcin Wojtala z klasy I B2 oraz Patryk Wojtala z klasy II B2.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych zawodnicy w części pierwszej rozwiązywali testy indywidualnie. W drugiej części dwuosobowe zespoły z poszczególnych szkół podjęły ?próbę pracy?. Zadanie praktyczne polegało na wykonaniu fragmentu okładziny z płytek ceramicznych według określonego wzoru na odpowiednio przygotowanym stanowisku. Tematy zadań do obu części (teoretycznej i praktycznej) przygotowali pracodawcy z firmy Greinplast Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenia Specjalistów Robót Wykończeniowych, ich przedstawiciele stanowili też skład komisji konkursowej. Główny nacisk położony został na umiejętności praktyczne. Oceniano zgodność wykonania zadania z dokumentacją, jakość pracy i jej walory estetyczne, brano również pod uwagę przestrzeganie przepisów BHP podczas wykonywanych prac.

 

Najlepsze szkoły uhonorowano pucharami, wręczono medale zwycięzcom. Cenne nagrody dla najlepszych uczestników ufundowała firma Greinplast Sp. z o.o. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

 

Opiekę nad uczniami naszej Szkoły sprawowała Pani Ewa Czech i Agnieszka Grzywacz.

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.