Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

VII Regionalna Olimpiada Budowlana ?Buduj z Pasją?

12 marca 2018 | Agencja magico

Dnia 02.03.2018r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu odbyła się  Regionalna Olimpiada ?Buduj z Pasją?. W turnieju zmierzyło się 10 szkół z trzech województw: świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV TB  Jakub Kucharczyk i Adrian Kowalik pod opieką Agnieszki Grzywacz.

  Nasi uczniowie jako drużyna zajęli II miejsce w rywalizacji, która składała się z dwóch etapów. Etap pierwszy to  test z 40 pytań dotyczących technologii robót malarsko-tapeciarskich, budownictwa ogólnego i rysunku budowlanego . Etap drugi praktyczny, polegający na wykonaniu wielobarwnego malowania na przygotowanym podłożu, zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót malarskich i zasadami BHP.

  Najwięcej trudności sprawiło poprawne wytrasowanie na ścianie dość skomplikowanego zadania zgodnie z wymiarami podanymi na rysunku. Zadanie to było wyzwaniem dla wielu drużyn, ponieważ zawodnicy musieli wykazać się rozległą wiedzą i umiejętnościami manualnymi i malarskimi.

  Finał ogólnopolski odbędzie się w się w Zabrzu w dniach 9-11.04.2018 r.

życzymy powodzenia

Dla zainteresowanych poniżej link do wiadomości tarnobrzeskich na temat  "Buduj z Pasją":

Buduj z Pasją

  [gallery link="file" ids="49551,49552,49553,49554,49555,49556"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.