Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

W zdrowym ciele zdrowy duch! - wyniki konkursu

25 stycznia 2021 | Jakub Bożek

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wszyscy jesteśmy zmuszeni zdobywać wiedzę poprzez e-learning. Z tego powodu większość naszego czasu spędzamy w domach, przed ekranami komputerów czy telefonów. W obecnej sytuacji szczególnie ważne jest dbanie o zdrowie. Powinniśmy zwracać uwagę na to, aby nasza dieta była zróżnicowana, pełna owoców i warzyw. Ważne jest również unikanie używek oraz dostarczanie sobie odpowiedniej ilości ruchu. Konkurs miał na celu szerzyć świadomość na temat tego, że jeśli chcemy żyć w zdrowiu, trzeba o nie zadbać jak najszybciej, bo nikt za nas tego nie zrobi.


Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez panią Lidię Harasymów.

Jury, wybierając finałowe prace, brało pod uwagę estetykę wykonania, podejście do wybranego tematu i przestawienie go w klarowny sposób. Na podstawie tych kryteriów postanowiło wyróżnić prace następujących uczniów:

1. Julia Krasoń kl. 3TLG
2. Jagoda Rydzik kl. 2EG
3. Łucja Krasoń kl. 1TL


Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział :)

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.