Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Warsztaty kreowania, projektowania i szycia ubioru

11 lutego 2019 | Agencja magico

Zapraszamy uczniów 3 klas Gimnazjum i 8 klas Szkoły Podstawowej na WARSZTATY KREOWANIA, PROJEKTOWANIA I SZYCIA UBIORU. Zajęcia odbędą się 14.02.2019 r. (czwartek). Warsztaty odbędą się od 10.00 ? 13.00 godz. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli.

 

Podczas zajęć będzie można zaprojektować własną kolekcję ubiorów młodzieżowych, uszyć torbę zakupową, kosmetyczkę, zakładkę, breloczek i wykonać grafikę na uszytym wyrobie . Zajęcia odbędą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. T. Kościuszki. ZAPRASZAMY !

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.