Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Warto pomagać - "Szlachetna Paczka" w ZSP Nr 2

20 grudnia 2017 | Agencja magico

Czas przedświąteczny sprzyja wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Jest okazją do dzielenia się sercem i groszem z tymi, którym może się nie powiodło albo spotkały ich różne życiowe trudności. W ten klimat pomagania bliźnim, wpisuje się co roku udział naszej szkolnej społeczności w akcji ?Szlachetna Paczka?. Tym razem wsparliśmy kobietę samotnie wychowującą dwóch synów, gnębioną i porzuconą przez męża. Mamy nadzieję, iż pomoc ta umożliwi im godnie przeżyć święta i stanie się impulsem, który sprawi, że ich życie zmieni się na lepsze.

 

Nasza akcja wiązała się z niemałym wysiłkiem finansowym, dlatego chcemy podziękować tym, bez których przygotowanie paczek byłoby niemożliwe. Dziękujemy więc organizatorom Regionalnego Turnieju Artystycznego ?Liść Dębu? ? p. Małgorzacie Chojnackiej-Szempruch i p. Jackowi Paziowi, którzy przekazali nam 602 zł. Dziękujemy również nauczycielom wychowania fizycznego ? p. Arturowi Jaremowi i p. Rafałowi Sroczyńskiemu, którzy podjęli się trudu zorganizowania meczów siatkarskich o charakterze charytatywnym: między reprezentacją chłopców a UKS ?Dwójka? Stalowa Wola oraz między reprezentacją dziewcząt a CEZ Stalowa Wola. Z tego tytułu udało się nam uzbierać 583 zł. Dziękujemy wreszcie wszystkim klasom wraz z wychowawcami, którzy ofiarnie i z wielką życzliwością zbierali żywność, środki czystości i dary materialne dla ?naszej? rodziny. Wierzymy, że dobro uczynione dla innych powraca do nas z jeszcze większą siłą.

 

Aneta i Bogusław Łój

 
[[WidgetGallery|{"id": "593" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.