Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wielka niespodzianka w piłce ręcznej dziewczyn

13 listopada 2019 | Agencja magico

Dnia 7 listopada odbyły się zawody w Licealiadzie  piłki ręcznej dziewczyn. W naszej grupie znalazły się dziewczyny z ZS NR 1,  oraz ZS Nr 3. Nasze zawodniczki  zajęły drugie miejsce w grupie awansując do półfinału.  Tam czekały na nie  dziewczyny z LO KEN.

 

Po bardzo zaciętej walce nasze wspaniałe dziewczyny pokonały 3:2 pewniaków z LO KEN. W finale czekały na nas zawodniczki z SLO. Po równej zaciętej walce oraz skromnym wyniku 1:0 dziewczyny z naszej szkoły pokonały również zaliczanych do faworytów turnieju SLO awansując do dalszego etapu rozgrywek.

 

Naszą szkołę reprezętowały: Rybińska Justyna 4TP, Madej Klaudia, Cichoń Wiktoria 3TP, Stój Ula, Giemza Wiktoria 3AW, Lejk Agnieszka 2TP, Bryk Marlena, Sudoł Michalina 1Ap, Jabłońska Weronika, Nieradka Anastazja, Saj Wiktoria 1Ag, Wilk Nikola, Rędzio Martyna, Drzewi Gabriela, Kmak Oliwia 1Fg,  Komsa Nndzelika. Opieka i przygotowanie do zawodów Mirosław Wasyl.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.