Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wigilia Miejska z udziałem ZSP Nr 2

04 stycznia 2018 | Agencja magico

Dnia 17.12.2017r. Prezydent Stalowej Woli zaprosił mieszkańców na Wigilię Miejską. Wydarzeniu temu towarzyszyły liczne występy, prezentacje, wystawy i kiermasze ręcznych wyrobów bożonarodzeniowych. Wśród nich znalazło się stoisko uczennic z naszej szkoły: Karoliny Madej, Klaudii Jurek, Patrycji Powęska. Uczennice kontynuowały sprzedaż swoich wyrobów świątecznych: pierników i ozdób, które rozpoczęły tydzień wcześniej w galerii Vivo. Firma "Trzy Ręce", którą reprezentują uczennice przyciągała odwiedzających różnorodnością pierników, choinkami i stroikami świątecznymi.

 

Działania te oprócz sprzedaży wyrobów, miały także na celu dobrze zaprezentować i promować ZSP Nr 2 w środowisku lokalnym, czego dopełnieniem stały się przekazywane w imieniu naszej szkoły życzenia bożonarodzeniowe dla mieszkańców Stalowej Woli.

 

Opiekę nad uczennicami sprawowały p. Anna Haliniak i p. Anna Mróz.

[gallery link="file" ids="48913,48914,48915,48916,48917,48918"]

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.