Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wycieczka do Filharmonii Podkarpackiej

18 Grudzień 2022 | Bogusław Łój

We wtorek, 6 grudnia uczniowie klasy 1TC i 2TL pod opieką nauczycieli udali się do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie na Koncert Mikołajkowy zorganizowany dla dzieci i młodzieży. W trakcie koncertu zaprezentowano szlagiery muzyki rozrywkowej: Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Natalie Cole, George’a Michaela, Mariah Carey, Michael’a Buble’a w opracowaniu Pawła Steczka. W bożonarodzeniowy nastrój wprowadzili słuchaczy artyści polskiej sceny muzycznej – Anna Serafińska i Mieczysław Szcześniak oraz muzycy orkiestry Filharmonii Podkarpackiej.

Świąteczny nastrój emanujący ze sceny natychmiast udzielił się wszystkim uczestnikom wycieczki. Wracając do domu, większość z nich rozmawiała o nadchodzących świętach, związanych z nimi zwyczajach i tradycji celebrowania Bożego Narodzenia w rodzinach.

Opiekunowie: ks. Łukasz Popiak, p. Anna Świetlińska. p. Aneta Żukowicz, p. Anna Bącal-Dycha

Opracowanie: Anna Bacal-Dycha
Red. P.U.

Zobacz inne wpisy

Turnieje e-sportowe

03 lutego 2023 | Bogusław Łój

Sport elektroniczny (e-sport) to forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. Rywalizacja...

Zapytanie ofertowe - KOSZULKI T-SHIRT

03 lutego 2023 | Dariusz Smolarek

Zapytanie cenowe na koszulki t-shirt Formularz oferty - załącznik nr 5...

Spotkanie wychowawców klas (z wyjątkiem klas maturalnych) z rodzicami odbędzie się 07.02.2023 r. o godzinie 17:00. Harmonogram...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.