Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wycieczka do firmy ABN profil

17 lutego 2020 | Agencja magico

W dniu 13 lutego br. uczniowie klasy 1Bg wzięli udział w wycieczce przedmiotowej do ABN profil w Pysznicy. Pod opieką p. Justyny Czech i p. Piotra Niewójta mieli okazję poznać firmę rodzinną, która działa w branży budowlanej od 1991r. Firma zajmuje się produkcją stolarki PCV z profili koncernu Aluplast.

 

Dostępne są okna produkowane w systemie IDEAL 4000, IDEAL 8000 Classic Line (CL) oraz Round-Line (RL). Producent proponuje swoim klientom bardzo szybkie terminy realizacji pełną gamę kolorów z wzornika Aluplast. Na specjalne życzenie wykonuje okna w kolorach spoza wzornika systemodawcy. Klienci otrzymują fachowe doradztwo i pomiar gratis. Transport zakupionych towarów jest również nieodpłatny. Szeroka gama dodatków typu rolety , żaluzje , parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne pozwala wykończyć inwestycje związaną z zakupem i wymianą okien PCV.

 

Zdjęcia: Magdalena Paterek Opracowanie: Justyna Czech

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.