Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wycieczka do Firmy ,,Rakoczy Stal"

01 października 2019 | Agencja magico

W dniu 19 września odbyła się wycieczka do Firmy ,,Rakoczy Stal" - produkującej kotły na paliwa stałe. Wzięli w niej udział uczniowie klas: 3TL1 oraz 4TP pod opieką Pani Anny Haliniak, Pani Lidii Harasymow, Pana Grzegorza Świecy oraz Pana Dariusza Bańki. Dla uczniów przygotowano prezentację, dzięki której zostali zapoznani z historią firmy.

 

Następnie młodzież udała się na halę produkcyjną, gdzie mogli zobaczyć jak wygląda produkcja od początku do końca wraz z przyjęciem towaru. Dzięki temu uczniowie poznali zasady funkcjonowania i organizacji pracy w firmie. Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze. Na koniec uczniowie zostali poinformowani o możliwości zatrudnienia po ukończeniu nauki w szkole.

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.