Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wycieczka do magazynów marketu ” PSB MRÓWKA”

11 lutego 2020 | Agencja magico

W dniu 30.01.2020r. klasa 1Eg pod opieką Pani Lidii Harasymów odbyła pieszą wycieczkę do znajdujących się w pobliżu naszej szkoły magazynów marketu ” PSB MRÓWKA”. Uczniowie mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają magazyny składające materiały budowlane i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o pracy magazyniera.

 

Pracownicy magazynu zapoznali uczniów z pracą urządzeń, które są wykorzystywane w transporcie wewnętrznym magazynu. Chętni uczniowie mieli okazje zapoznać się z pracą i działaniem wózka wózka widłowego poprzez własnoręczne kierowanie tym pojazdem. Młodzież uzyskała wiele informacji, które przydadzą się w dalszym etapie kształcenia w zawodzie technik logistyk.

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.