Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wycieczka do Powiatowego Urzędu Pracy

02 marca 2020 | Agencja magico

W dniu 26.02.2020 r. klasa 2TLG pod opieką pani Justyny Czech i pani Lidii Harasymów udała się na wycieczkę do Powiatowego Urzędu Pracy na spotkanie z doradcą zawodowym. Urząd pracy jest to instytucja zajmująca się badaniem i analizowaniem rynku pracy, udzielaniem informacji osobom bezrobotnym oraz zajmująca się pośrednictwem zawodowym dla osób poszukujących pracy.

 

Spotkanie odbyło się w formie wykładu, który poprowadziła pani Beata Maciąg. Uczniowie poznali sposoby aplikacji dokumentów o refundacje na uruchomienie własnej działalności gospodarczej. Zostały również omówione sposoby m.in. na uzyskanie pomocy od PUP po zakończeniu nauki, np. staż lub refundacja na składki ubezpieczeniowe.

Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze, zarówno opiekunom jak i uczniom bardzo się podobało.

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.