Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wycieczka do Wadowic i Krakowa

11 stycznia 2024 | Bogusław Łój

W dniu 20 grudnia 2023 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Wadowic, aby odwiedzić Muzeum Karola Wojtyły. Zafascynowani bogatą historią związaną z osobą papieża Jana Pawła II, zwiedziliśmy ciekawą ekspozycję, obejrzeliśmy osobiste pamiątki oraz dowiedzieliśmy się więcej o jego życiu.

Po pełnym wrażeń pobycie w Wadowicach, udaliśmy się do Krakowa, aby zakosztować magii świąt na tamtejszym jarmarku bożonarodzeniowym. Miasto tętniło życiem, a stoiska pełne ręcznie robionych ozdób, pysznych przysmaków i unikatowych prezentów, przyciągały uwagę każdego przechodnia. Ciepła atmosfera, dźwięki kolęd i zapach tradycyjnych potraw, stworzyły niezapomniany klimat, którym cieszyliśmy się razem z mieszkańcami oraz turystami.

Dzień pełen kulturowych i świątecznych doznań w Wadowicach i Krakowie, z pewnością pozostanie nam w pamięci na długo.

Opiekunowie wyjazdu: pani Iwona Szewc i ks. Łukasz Kołodziej.

Uczestniczki wyjazdu z klasy 4 TL

A. Ł.

Zobacz inne wpisy

ZIELONO-CZARNE ANIOŁY - Zbiórka Książek

29 lutego 2024 | Dariusz Smolarek

Zapraszamy uczniów do zaangażowania w akcję zorganizowaną przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola oraz Ośrodka Kibice...

23 lutego obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. W ramach profilaktyki przedstawiamy jaka jest rola rodziny w promocji...

Zapraszamy uczniów klas ósmych na dzień otwarty szkoły w dniu 14 marca 2024 r. Start: 9:00 Zakończenie: 13:00 ...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.