Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wyjazd na Dzień Otwarty do WSIiZ w Rzeszowie

12 czerwca 2024 | Bogusław Łój

28 maja uczniowie klasy 1TP, 2TLM, 2 TP, 2 TBW i 4TP wzięli udział w wycieczce do uczelni WSIiZ z siedzibą w Kielnarowej pod Rzeszowem. Pod opieką p. Anny Mróz, p. Magdaleny Smolarek i p. Izabeli Mozgawy mieli okazję zapoznać się z ofertą prywatnej uczelni, a tym samym mogli skorzystać z wielu zaplanowanych na ten dzień atrakcji zarówno dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak i nauczycieli.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w interesującym w wykładzie dotyczącym Czatu GPT wygłoszonym przez p. dr Iwonę Leonowicz-Bukałę oraz w wykładzie p. dr Pauli Wieczorek pt. "The world at your doorstep: multiculturalism in university life". Uczniowie oraz nauczyciele mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, poczęstunku oraz skorzystać z szeregu atrakcji tj. warsztatów tanecznych, strzelnicy, tyrolki, pokazu Freestyle Football w wykonaniu podwójnego rekordzisty Polski, poradach modowych i kosmetycznych.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki i pozyskania atrakcyjnych upominków. Organizatorem wyjazdu była p. Anna Haliniak.

Opr. I. Mozgawa
Zdj. A. Mróz
A.Ł.

Zobacz inne wpisy

Zestawy podręczników w roku szkolnym 2024/25

01 lipca 2024 | Dariusz Smolarek

Szkolny zestaw podręczników szkolnych Poniżej prezentujemy szkolny zestaw podręczników szkolnych w Zespole Szkół Nr 2im. Tadeusza...

Podsumowanie wydarzeń w roku szkolnym 2023/2024

26 czerwca 2024 | Jakub Bożek

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego filmowego podsumowania roku szkolnego 2023/2024! To był rok pełen wyzwań, emocji i...

Harmonogram egzaminów poprawkowych Egzamin poprawkowy z przedmiotu/ów Data Sala Godzina rozpoczęciaCzęści pisemnej Godzina...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.