Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Wyniki konkursu na plakat z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2023

10 marca 2023 | Dariusz Smolarek

7 lutego bieżącego roku obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. 

Z ramach tego wydarzenia w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli odbył się konkurs na plakat promujący bezpieczne użytkowanie Internetu pod hasłem: „Bezpieczny Internet – Działajmy razem”. 

Jury składające się z całego grona nauczycieli uczących w szkole oddało swoje głosy w anonimowej ankiecie na 15 nadesłanych prac. W wyniki głosowania wyłoniono trzy prace, które nagrodzono nagrodami rzeczowymi. Miejsce pierwsze zajęła praca Amelii Dziechciarz z klasy 3TC. Miejsce drugie przypadło Aleksandrze Jaskot z klasy 2TC. Ostatnie miejsce na podium z nagrodami zajęła Natalia Bańka z klasy 2TPM.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Opracował : mgr Dariusz Smolarek
Red. P.U.

Zobacz inne wpisy

Dzień Ziemi 2023

27 marca 2023 | Dariusz Smolarek

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, więc to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju wydarzeń promujących...

 Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji ekologicznej: ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''. Zbiórka dotyczy zużytego...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.