Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

?WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI? ? PODZIĘKOWANIA!

11 kwietnia 2018 | Agencja magico

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Darczyńcom i Sympatykom misji kapucyńskich składam najserdeczniejsze życzenia. Niech radość ze Zmartwychwstania Chrystusa dotrze do wszystkich narodów na ziemi!

Nasz Pan żyje, a my wraz z Nim. Radujmy się i weselmy, Alleluja!

 

br. Jerzy Steliga

 

Do życzeń dołączam podziękowanie wszystkim naszym ofiarodawcom, którzy wsparli kończącą się już akcję ?Wyślij pączka dla Afryki?. Niektóre projekty już zostały uruchomione (dożywianie dzieci, punkty socjalne dla ubogich, budowa przedszkola w Bocaranga, pomoc niepełnosprawnym). Będziemy wdzięczni za popularyzowanie naszej akcji wśród przyjaciół i znajomych. Nasza pomoc - poprzez ręce misjonarzy - trafia do ludzi najbardziej potrzebujących, często żyjących w skrajnym ubóstwie. Nasze projekty wyrywają tych ludzi z rozpaczy i bezczynności i wlewają w ich serca nadzieję.

 

Z pamięcią w modlitwie, br. Jerzy Steliga OFMCap z misjonarzami Fundacja Kapucyni i Misje

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.