Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

XLIV Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

16 maja 2022 | Bogusław Łój

W dniach 21-23 kwietnia 2022 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Zielonej Górze odbyła się XLIV Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3 Bg: Dominik Kida, Mateusz Kułaga i Mateusz Szafran.

Celem olimpiady jest odkrywanie uzdolnień uczniów oraz ich zainteresowań oraz rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu. Na olimpiadzie uczniowie musieli wykazać się rozległą wiedzą z zakresu geodezji oraz kartografii.

W czasie wolnym uczestnicy olimpiady zwiedzali Zieloną Górę i uczestniczyli w koncercie Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Budowlanki” w Filharmonii Zielonogórskiej.

Do olimpiady uczniów naszej szkoły przygotowywał  p. mgr inż. Mateusz Marzec, a opiekę nad nimi podczas pobytu w Zielonej Górze sprawowali: p. mgr inż. Katarzyna Maślach i p. mgr inż. Marian Herok.  

Opracowanie: mgr inż. Katarzyna Maślach.
Red. P.U.

Zobacz inne wpisy

#6 EKOTADKI w akcji... - Nie marnuj jedzenia

03 Grudzień 2022 | Dariusz Smolarek

...

2 grudnia 2022 r. - Dzień Dawcy Szpiku w ZS Nr 2

01 Grudzień 2022 | Bogusław Łój

Już 2 grudnia 2022 r. możesz zarejestrować się w naszej szkole jako potencjalny Dawca Szpiku. Może nim zostać każdy ogólnie...

Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

30 listopada 2022 | Bogusław Łój

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.