Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

XXVII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości

16 listopada 2019 | Agencja magico

W dniu 11.11.2019 r na ulicach Stalowej Woli odbył się XXVII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości na dystansie 5 km. Wśród 247 startujących zawodników z całej Polski,Ukrainy i Włoch nie brakło także reprezentantów z naszej szkoły. Hubert Bańka ( II TP), Kacper Rogala ( II branżowa), Krzysztof Wojtak ( II TP) walczyli skutecznie o miejsca na podium.

Kacper Rogala zajął II miejsce w kat mężczyzn 16-19 lat( 9 miejsce open) z czasem 17:39;

Hubert Bańka zajął III miejsce w kat. mężczyzn 16-19 lat ( 26 miejsce open) z czasem 19:28;

Krzysztof Wojtak zajął XIII miejsce w kat mężczyzn 16-19 lat ( 155 miejsce open) z czasem 25:10;

W kategorii mężczyzn 16-19 lat sklasyfikowano 20 zawodników.

Naszym zawodnikom kibicowali nauczyciele wf p.Krzysztof Momot oraz p. Dariusz Bańka.