Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Z PUP o dotacjach na rozpoczęcie działalności gospodarczej

20 lutego 2020 | Agencja magico

W minioną środę uczniowie klas 3TB oraz 3B2 w ramach zajęć z ,,Podstaw działalności gospodarczej” wzięli udział w spotkaniu z p. Beatą Maciąg z Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli. Było ono poświęcone problematyce związanej z aplikowaniem o jednorazowe środki finansowe na uruchomienie własnej działalności gospodarczej, które znajdują się w dyspozycji publicznych służb zatrudnienia.

 

Uczniowie zapoznali się również z innymi formami wsparcia, które można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy po zakończeniu nauki (staż, dotacja do wyposażenia miejsca pracy, prace interwencyjne, refundacja składek na ubezpieczenie społeczne). Spotkanie zorganizowała p. Justyna Czech.

 

Opracowanie: Justyna Czech

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.