Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Zapraszamy na Dzień Otwarty

15 kwietnia 2018 | Agencja magico

 

Dzień Otwarty Szkoły ? 23 kwietnia ? godz. 8:30 ? 12:30

 

W czasie Dnia Otwartego naszej szkoły gimnazjaliści będą mogli poznać bazę dydaktyczną, ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny, projekty unijne z których korzystamy, akcje charytatywne prowadzone w szkole jak również opinie uczniów o naszej szkole.

 

W auli szkoły odbędą się:

  • Pokaz sztuk walki g. 10:30, 12:00,

  • Pokaz mody g. 9:30, g. 11:15

Na dziedzińcu szkoły Wojska Obrony Terytorialnej zaprezentują: broń, wojskowy samochód ciężarowy Star oraz wojskowego quada.

 

W sali gimnastycznej odbędzie się turniej siatkarski, a na boisku orlik gimnazjada w piłce nożnej chłopców. Tam też, u nauczycieli wychowania fizycznego będzie można dowiedzieć się szczegółów dot. kształcenia w klasie sportowej liceum ogólnokształcącego z piłką nożną.

 

W Sali Tradycji Szkoły uczniowie klas liceum ogólnokształcącego o edukacji wojskowej przedstawią z czym wiąże się nauka w takiej klasie.

 

Gimnazjaliści będą mogli postrzelać na trenażerach oraz wziąć udział w laboratorium drogownictwa, a także w sali 306 zmierzyć się w rozgrywkach e-sportowych z drużyną Naszej Szkoły.

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.