Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Zaproszenie do udziału w akcji charytatywnej.

21 września 2022 | Dariusz Smolarek

W imieniu całej społeczności uczniowskiej zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w akcji charytatywnej organizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Dnia 9 października (w niedzielę) o godzinie 16.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli odbędzie się Charytatywny Maraton Zumby dla Leonarda. Taneczne zajęcia fitness poprowadzi sześciu instruktorów ze Stalowej Woli i okolic.

Dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w loterii z nagrodami. Do wygrania są m.in. bilety do kina Helios, karnety do Fabryki Zdrowia, vouchery na zabiegi kosmetyczne i wiele innych.

W czasie maratonu odbędzie się także kiermasz ciast ufundowanych przez Cukiernię Jugo.

Koszt biletu wynosi 25 zł.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rehabilitację ucznia naszej szkoły, który na wakacjach uległ ciężkiemu wypadkowi.

Link do wydarzenia

Plakat "Charytatywny maraton dla Leonarda"

Zobacz inne wpisy

Audycja -Profilaktyka chorób zakaźnych

21 września 2022 | Dariusz Smolarek

21 września 2022 roku na 6 godzinie lekcyjnej została przeprowadzona audycja pt. „Choroby zakaźne”, której autorkami są Victoria...

Wycieczka w Tatry

20 września 2022 | Bogusław Łój

W dniach 13 – 15 września uczniowie z klas: 2A, 2TL, 2 TBW, 2 TC, 3TP, 3 TC i 3 TBG pod opieką p. Ewy Nowak, p. Barbary Tworek...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.