Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

ZAWODY OKRĘGOWE XXXV OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

12 marca 2022 | Dariusz Smolarek

5 marca 2022 roku w Rzeszowie siedmioro naszych uczniów: Weronika Wiktor, Filip Sobiło, Magdalena Paterek, Adrian Czyż, Bartłomiej Michałczak, Dawid Dul i Piotr Dul wzięło udział w zawodach okręgowych XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Uczniowie musieli wykazać się szeroką znajomością wiedzy budowlanej. Postawiono przed nimi zadania związane z projektowaniem architektonicznym i konstrukcyjnym, jak również zadania związane z realizacją budowanych obiektów. Wyników olimpiady jeszcze nie znamy, ale wierzymy,  że „dali radę”.

Do zawodów uczniów przygotowywał p. mgr inż.  Marcin Kapuściński

Opracowanie: mgr inż. D. Zieliński
Red. P.U.

Zobacz inne wpisy

Dzień Ziemi 2023

27 marca 2023 | Dariusz Smolarek

Dzień Ziemi to największe ekologiczne święto świata, więc to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju wydarzeń promujących...

 Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji ekologicznej: ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''. Zbiórka dotyczy zużytego...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.