Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Zwycięska passa nadal trwa ? ? Zwycięskie sztafety?

21 października 2019 | Agencja magico

Stalowa Wola była organizatorem Powiatowej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych która odbyła się  10 października 2019 roku i w których brały udział reprezentacje chłopców i dziewcząt  Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.

 

Wyśmienitą formą wykazali się zawodnicy i zawodniczki naszej szkoły zajmując pierwsze miejsca zarówno  chłopcy jak i dziewczyny. Tym samym chłopcy podtrzymują dobrą passę będąc niepokonani od 2008 roku. Dziewczęta podtrzymały dobrą passę z roku ubiegłego.  Obie reprezentacje awansowały do kolejnego szczebla zawodów który odbył się w 17.10.2019r. i tu również chłopcy nie pozostawili złudzeń kto jest najlepszy a reprezentacja dziewcząt przybiegła tym razem na drugim miejscu i obie reprezentacje  uzyskały awans do Finału Wojewódzkiego. Reprezentacje przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Momot.

 

Choć konkurencja jest coraz większa i pozostałe szkoły z coraz bardziej wychodzą z założenia bić mistrza to ciężka praca daje rezultaty i nadal pozostajemy niepokonani. Sztafety potwierdzają bardzo udane dla naszej szkoły starty lekkoatletów Złotej Kościuszkowskiej udowadniając że są najlepsi w powiecie.  Jesienny sezon udowodnia że lekkoatletyka w ZS 2 jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Gratulacje dla zawodniczek i zawodników  Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli za wzorowe reprezentowanie Szkoły w zawodach międzyszkolnych. Reprezentację ZWYCIĘSKIEJ SZTAFETY tworzyli:

 

 

Dziewczyny:

 

Garbacz Jessica, Tur Aleksandra,  Lulek Karolina,  I Ap

Giemza Wiktoria  III AW

Fiut Katarzyna  II AW

Wożniak Marcelina, Motyka Katarzyna  IV TP Kmak Oliwia, Lidwin Kinga  I Fg Jaskot Barbara   I Cp

Rębisz Martyna  II TP

 

Chłopcy:

 

 Kuliński Szymon, Kulka Marek,   III AW Chudzik Wojciech, Górak Bartosz, Bosak Wojciech  II AW

Wojtusik Paweł, Mikuła Dominik, Flis Przemysław, I Cg Sudoł Bartosz I Cp Bańka Hubert,  Wojtak Krzysztof II TP,

Rogala Kacper II b2

Burdzy Mikołaj, I Dg Wojciechowski Miłosz I Bp

 

 

Opiekunowie: Krzysztof Momot i Rafał Sroczyński

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.