Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Klasy

Dane oddziału

Jednostka

Zawód/Profil

Wychowawcy

1A LO piłka nożna, wojskowy Herok Marian
2A LO piłka nożna, wojskowy Szewc Iwona
3Ag LO piłka nożna, wojskowy Lebioda Krystian
3Ap LO piłka nożna, wojskowy Paź Jacek
1TBW T technik budownictwa,
technik robót wykończeniowych w budownictwie
Ciba Dorota
1TC T technik grafiki i poligrafii cyfrowej Kułakowski Andrzej
1TGE T technik geodeta,
technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
Jaklińska Małgorzata
1TL T technik logistyk Żukowicz Aneta
1TPM T technik eksploatacji portów i terminali,
technik przemysłu mody
Olejarz Małgorzata
2TBG T technik budownictwa,
technik geodeta
Nowak Ewa
2TC T technik grafiki i poligrafii cyfrowej Blacha Anna
2TEM T technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
technik przemysłu mody
Kułacz Monika
2TL T technik logistyk Łój Aneta
2TP T technik eksploatacji portów i terminali Haliniak Anna
2TW T technik robót wykończeniowych w budownictwie Stadnik Tamara
3Bg T technik budownictwa,
technik geodeta
Niewójt Piotr
3Bp T technik budownictwa,
technik geodeta
Kapuściński Marcin
3Cg T technik grafiki i poligrafii cyfrowej,
technik robót wykończeniowych w budownictwie
Grzesik Małgorzata
3Cp T technik grafiki i poligrafii cyfrowej Wróblewski Artur
3Dg T technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
technik przemysłu mody
Urban Piotr
3Dp T technik robót wykończeniowych w budownictwie Momot Krzysztof
3Eg T technik logistyk Harasymów Lidia
3Ep T technik logistyk Smolarek Dariusz
3Fg T technik eksploatacji portów i terminali Świeca Justyna
3Fp T technik eksploatacji portów i terminali,
technik przemysłu mody
Ryzak Anna
4TB T technik budownictwa Serafin Anna
4TC T technik grafiki i poligrafii cyfrowej Tworek Barbara
4TL T technik logistyk Błońska Marzena
4TLG T technik logistyk,
technik geodeta
Wołoszyn Justyna
4TP T technik eksploatacji portów i terminali Sroczyński Rafał
1B1 BS1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
murarz - tynkarz
Serafin Bogdan
2B1 BS1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie Tryk Robert
3Gg BS1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie Sibiga Lucyna
3Gp BS1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie Szponar Grabowska Natasza

Wszystkim Uczniom życzymy bezpiecznych i szczęśliwych wakacji oraz udanego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu! ...

Wycieczka zawodowa klasy I TC

19 czerwca 2022 | fotorelacja

Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu to firma z ponad 100-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku polskim i...

Święto Patrona Szkoły

08 czerwca 2022 | fotorelacja

Sława imienia twego aż do nas dolata, A dźwięk jego tak wzniosły jest i tak wspaniały, Iż napełnia odgłosem swoim wszechświat...

LOGISTYCY SADZĄ LAS

03 czerwca 2022 | fotorelacja

Na co dzień mieszkańcy miast nie mają zbyt wielu okazji do obcowania z przyrodą. Pośród bloków i ulic pełnych samochodów trudno...

Dzień Otwarty 2022 - Fotorelacja

27 maja 2022 | fotorelacja

...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.