Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konsultacje

Nazwisko i Imię Nazwa zajęć dodatkowych, konsultacji itp. Nauczany/e przedmiot/przedmioty Dzień tygodnia
godzina pełnienia dyżuru
Link do spotkania
Babraj Jerzy [JR] plastyka plastyka - konsultacje środa 16.00 - 16.30 https://meet.google.com/dyp-cehu-sbq
Bańka Dariusz [DB] pływanie, sztuki walki karate, judo konsultacje z technik pływania,
konsultacje ze sztuk walki (karate, judo).
piątek godz. 14:20-15:05 dziennik elektroniczny
Bącal-Dycha Anna [Bą] religia konsultacje z religii wtorek 10:50-11:20 meet.google.com/ybj-bmwg-zec
Bis Renata [RB] przedmioty zawodowe budowlane konsultacje zprzedmiotów zawodowych środa 13:35 - 14:05 https://meet.google.com/fzi-atqf-yog
Blacha Anna [AB] język polski konsultacje z języka polskiego poniedziałek 13.30 - 14.00 https://meet.google.com/yem-xmqx-xdo
Błońska Marzena [BM] język angielski konsultacje z języka angielskiego poniedziałek 14:00 https://meet.google.com/ptt-awhy-qfy
Bożek Jacek [JJ] przedmioty logistyczne zajęcia z zakresu przedmiotów logistycznych. środa 10:50 -11:35 https://meet.google.com/kmu-epju-cbt
Bożek Jakub [JB] przedmioty logistyczne konsultacje z przed. logistycznych środa 14:20-15:05 https://meet.google.com/swb-yvxc-jgn
Budziło Katarzyna [KG] wychowanie fizyczne konsultacje wychowanie fizyczne wtorek 14.30 https://meet.google.com/dcn-ubsw-pqp
Burszta Piotr [PB] przedmioty zawodowe konsultacje z przedmiotów graficznych wtorek g 14:00 - 14:30 https://meet.google.com/vfw-ituj-ptc
Bzymek Polański Maciej [MB] wychowanie fizyczne konsultacje z wychowania fizycznego piątek godzina 14.15 maciej.bzymek.polanski@zsnr2.stalowa-wola.pl
Chojnacka-Szempruch Małgorzata [MS] j. polski konsultacje z j. polskiego piątek 8:45 - 9:45 https://meet.google.com/xxt-uqob-eop
Ciba Dorota [CD] matematyka konsultacje z matematyki wtorek 12.45 https://meet.google.com/via-cpvc-fot
Czech Ewa [EC] zajęcia praktyczne konsultacje z zajęć praktycznych czwartek 13:30 https://meet.google.com/apo-cnks-jct
Czech Justyna [CJ] przedmioty z zakresu ekonomii konsultacje ekonomiczne poniedziałek, 9.00-9.30 https://meet.google.com/xej-yznk-pne
Dul Lucyna [LD] Podstawy przedsiębiorczości Konsultacje z podstaw przedsiębiorczości Poniedziałek 14.00 - 15.00 https://meet.google.com/xuk-cxjb-ocp
Dzikowska Barbara [BD] przedmioty zawodowe konsultacje z bhp i oze środa 15:10 https://meet.google.com/yzy-tths-xmx
Flis Anna [MF] język angielski konsultacje z języka angielskiego wtorek godzina 7:15 https://meet.google.com/ugv-ican-uvg
Gil Marek [GM] strzelectwo sportowe konsultacje ze strzelectwa sportowego środa 10:50 meet.google.com/iwc-jsto-sot
Giżka Krzysztof [GK] roboty posadzkarsko-okładzinowe konsultacje z zajęć praktycznych piątek 13:30 https://meet.google.com/iug-wkkt-ypm
Główka-Syp Barbara [BG]
Godawska Urszula [UG] przedmioty zawodowe budowlane konsultacje z przedmiotów zawodowych budowlanych środa 14.15 https://meet.google.com/qzr-bzrs-rey
Grzesik Małgorzata [MG] język polski konsultacje środa 13:30- 14:15 https://meet.google.com/bzv-pjqy-tip
Grzybowski Andrzej [GA] roboty murarskie,
roboty konstrukcyjne,
roboty wykończeniowe
konsultacje z zajęć praktycznych czwartek 11:45 https://meet.google.com/ser-nhoy-ztt
Haliniak Anna [AH] logistyczne zawodowe wtorek 11.00 https://meet.google.com/bjw-kkjt-rqh
Harasymow Lidia [LH] przedmioty logistyczne przygotowanie do konkursów,
konsultacje z przedmiotów logistycznych
piątek 12-12.45 https://meet.google.com/hbx-iscj-don
Herok Marian [DW] przedmioty zawodowe budowlane i geodezyjne konsultacje przedmiotowe poniedziałek 11:45- 12:30 https://meet.google.com/cfc-uhqb-uxe
Jaklińska Małgorzata [JK] matematyka konsultacje czwartek 13:30 https://meet.google.com/hnd-jjcj-vak
Jakubik Magdalena [MJ] j. polski konsultacje z j. polskiego poniedziałek 13.00-13.30 https://meet.google.com/rkj-zcpb-qzr
Jarem Artur [JA] wychowanie fizyczne, pływanie konsultacje z wychowania fizycznego i pływania. wtorek - godzina 15:05 dziennik elektroniczny
Kapuściński Marcin [MP] przedmioty zawodowe budowlane konsultacje z przedmiotów zawodowych środa 14:15 https://meet.google.com/oqa-tqug-svt
Kazanecki Waldemar [KZ]
Kowal-Słoboda Anna [Kw] język niemiecki konsultacje z języka niemieckiego czwartek 9.00-9.45 https://meet.google.com/qod-cvft-wha
Kułacz Monika [FI] język niemiecki konsultacje z języka niemieckiego środa 14:15 https://meet.google.com/eas-pacw-wqf
Kułakowski Andrzej [KA] język niemiecki konsultacje z języka niemieckiego poniedziałek, 14:15-15:00 https://meet.google.com/gom-rdpx-fsp
Lebioda Krystian [LK] wychowanie fizyczne
zajecia sportowe - połka nożna
konsultacje - wychowanie fizyczne środa 9:00- 10:00 dziennik elektroniczny
Łój Aneta [AŁ] j. polski konsultacje z j. polskiego poniedziałek 9.40 - 10.00 https://meet.google.com/qgr-xczo-tmd
Łój Bogusław [ŁB] religia konsultacje religia poniedziałek 12:45 https://meet.google.com/nbh-cpuv-jwx
Machaj Alina [AK] przedmioty zawodowe graficzne i odzieżowe projektowanie graficzne 2cp1/2,2cg1/3 wtorek 13:30-14:00 https://meet.google.com/rew-ibzb-pam
Marzec Mateusz [MM] przedmioty zawodowe geodezyjne konsultacje przedmiotowe z geodezji czwartek 10:50-11:35 https://meet.google.com/zch-piqb-xai
Maślach Katarzyna [Mś] geografia
geodezja
konsultacje z geografii
konsultacje z geodezji
poniedziałek 13:30
środa 14:15
https://meet.google.com/stk-whvr-rbv
https://meet.google.com/wgm-gpyk-obi
Miazga Anna [AI] chemia konsultacje z chemii poniedziałek 13:25-14:10 https://meet.google.com/goi-xmew-hjp
Młynarska Aldona [AL] psychologia konsultacje wt, czw 11.00-13.00 https://meet.google.com/rsa-oayk-kxg
Momot Krzysztof [KM] wychowanie fizyczne sks -wychowania fizycznego poniedziałek 14.15 krzysztof.momot@zsnr2.stalowa-wola.pl
Mróz Anna [AM] przedmioty zawodowe budowlane konsultacje z przedmiotów zawodowych wtorek 15.00- 15.45 meet.google.com/wif-yvdk-vfc
Niewójt Piotr [NP] geografia konsultacje z geografii poniedziałek 14:15 https://meet.google.com/rhr-xicw-bdh
Nowak Anna [AN] geografia konsultacje z geografii środa 13:30 https://meet.google.com/oxo-jdcs-mak
Nowak Ewa [NE] język niemiecki, język niemiecki zawodowy konsultacje z języka niemieckiego
konsultacje zjęzyka niemieckiego zawodowego
poniedziałek 10:00 https://meet.google.com/eam-xpqg-jaa
Olejarz Małgorzata [MO] wychowanie fizyczne konsultacje wtorek 14:15 -15:00 dziennik elektroniczny
Pacholec Sylwia [PS] pedagog konsultacje poniedziałek 12.30-14.30,
środa 15.00-17.00,
czwartek 14.00-16.00,
piątek 14.00-16.00
https://meet.google.com/amq-fgxc-udz
Paź Jacek [PJ] zostaną opublikowane w późniejszym terminie
Podgórska-Makieła Elżbieta [EP] biologia konsultacje z biologii piątek 14:20 https://meet.google.com/rvc-qzau-msm
Popiak Łukasz [ŁP]
Ryzak Anna [AR] historia historiai społeczeństwo konsultacje z historii czwartek 12:45-13:30 https://meet.google.com/oxw-smsc-dyg
Rzeszutko Łukasz [ŁR] wychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa
konsultacje z edukacji dla bezpieczeństwa
konsultacje z wychowania fizycznego
środa 14:20-15:05 dziennik elektroniczny
Sekulski Tomasz [ST] matematyka konsultacje z matematyki czwartek 14:00 - 14:45 https://meet.google.com/ugr-nskx-kna
Serafin Anna [AS] matematyka konsultacje z matematyki czwartek 9.50 dziennik elektroniczny
Serafin Bogdan [BS] pracownia malarsko-tapeciarska konsultacje z robót malarsko-tapeciarskich czwartek 10:45-11:30 https://meet.google.com/ksu-xkbg-bvo
Sibiga Lucyna [LS] fizyka, matematyka konsultacje z fizyki, matematyki poniedziałek 15:00 https://meet.google.com/doc-irfv-eqk
Skrzeszewska Monika [MK] przedmioty zawodowe odzieżowe konsultacje zawodowe 2fp, 2dg, 1tem czwartek 14.30 https://meet.google.com/kjt-nria-hjv
Smolarek Dariusz [DS] informatyka konsultacje z informatyki poniedziałek 13:30 https://meet.google.com/ozx-ttoz-ynp
Sondej Ewelina [ES] język angielski konsultacje z języka angielskiego wtorek 7:10 - 7:55 https://meet.google.com/jkc-zoem-xzj
Sondej Łukasz [SŁ] zajęcia praktyczne konsultacje z zajęć praktycznych poniedziałek 12:40 do 13:25 https://meet.google.com/utb-mque-cbk
Sroczyński Rafał [RS] wychowanie fizyczne konsultacje z wf poniedziałek 11:45 rafal.sroczynski@zsnr2.stalowa-wola.pl
Stadnik Tamara [TS] przedmioty zawodowe budowlane konsultacje z przedmiotów zawodowych czwartek 15:05 https://meet.google.com/zbb-dqfq-hke
Szafran Robert [SR] zajęcia praktyczne konsultacje zajęć praktycznych czwartek 13.30-14.30 meet.google.com/fqe-gazz-jrt
Szewc Iwona [IS] historia, wos konsultacje dla maturzystów z historii piątek 7:15 https://meet.google.com/tyi-stav-wxm
Szponar Grabowska Natasza [NS] wf, wdż konsultacje wf środa 15.05-15.50 dziennik elektroniczny
Szwedo Beata [BP] język angielski konsultacje z języka angielskiego poniedziałek 14:20 https://meet.google.com/sfe-cvzh-nmd
Świeca Grzegorz [GŚ] przedmioty zawodowe logistyczne konsultacje zawodowe dla logistyków wtorek 10.50-11.35 https://meet.google.com/ehx-udgi-dge
Świeca Justyna [JŚ] przedmioty zawodowe logistyczne konsultacje z przedmiotów zawodowych logistycznych wtorek 8.55-9.40 https://meet.google.com/ihv-pzic-jui
Świetlińska Anna [AŚ] geografia, historia, wos konsultacje z geografii, historii, wos-u piątek 10:00 https://meet.google.com/yrj-bvek-xxu
Tetla Tomasz [TT] wychowanie fizyczne konsultacje z wychowania fizycznego poniedziałek 15:05 dziennik elektroniczny
Tryk Robert [RT] zajęcia praktyczne, historia konsultacje z zajęć praktycznych i historii czwartek 13:30 https://meet.google.com/fea-ixbw-juv
Tworek Barbara [BT] j. angielski konsultacje - j. angielski wtorek 12:45 - 13:15 https://meet.google.com/pdb-dfsi-xwt
Urban Piotr [PU] j. polski konsultacje - j. polski poniedziałek: 14:00 - 15:00 meet.google.com/vhg-iekw-gcb
Wasyl Mirosław [WM] wychowanie fizyczne konsultacje z wychowania fizycznego poniedziałek 15.30 - 16.30 dziennik elektroniczny
Waśko Magdalena [WŚ] język angielski konsultacje z języka angielskiego czwartek 13.30 https://meet.google.com/qco-czyv-udj
Wołoszyn Justyna [WJ] matematyka konsultacje z matematyki piątek 10:50 https://meet.google.com/bdd-rrey-jqq
Wołoszyn Małgorzata [MW] zawodowe odzieżowe konsultacje, materiałoznawstwo,
projektowanie i stylizacje
poniedziałek - 11.45 - 12.30 https://meet.google.com/bud-mrey-pqc
Wołoszyn Ryszard [WR] roboty murarsko-tynkarskie, roboty montażowe konsultacje z zajęć praktycznych poniedziałek 12:30 https://meet.google.com/rno-nhrn-zps
Wróblewski Artur [AW] zawodowe -grafika konsultacje zawodowe poniedziałek 12.40-13.25 https://meet.google.com/aod-fgps-uqa
Wtorek Paweł [WP] wychowanie fizyczne
zajęcia sportowe-piłka nożna
konsultacje - zajęcia sportowe -piłka nożna piątek 18:00 dziennik elektroniczny
Zawisza Elżbieta [EZ] Przedmioty zawodowe z zakresu grafiki i poligrafii Konsultacje z grafiki i poligrafii wtorek 15:05 https://meet.google.com/duh-drgn-pxf
Zielińska Iwona [IZ] zostaną opublikowane w późniejszym terminie
Zieliński Daniel [DZ] kosztorysowanie konsultacja z kosztorysowania poniedziałek 11:45 https://meet.google.com/kha-mwwd-zza
Żukowicz Aneta [AŻ] języka angielski konsultacje z języka angielskiego poniedziałek 12.30 - 13.00 https://meet.google.com/jyh-ooyi-zqn

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.