Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Godziny dostępności nauczycieli

Nazwisko i Imię
nauczany/e przedmiot/przedmioty
dzień tygodnia i godzina pełnienia dyżuru
miejsce dyżuru nauczyciela
Babraj Jerzy 
plastyka
poniedziałek 9.40-10.10
pokój nauczycielski
Bańka Dariusz
 judo
piątek 11.35-12.35
gabinet wf
Bącal-Dycha Anna
religia
piątek 10.50 - 11.35; 15.05-15.20
sala 006
Bednarczyk Irena
biblioteka szkolna
wtorek 13.00 - 14.00
biblioteka szkolna sala nr 222
Bis Renata
przedmioty zawodowe
czwartek 13.30-14.15
sala 208
Blacha Anna
język polski
czwartek 13.30-14.30
gabinet 219
Błońska Marzena
język angielski
Bożek Jacek
dyrektor
czwartek 15:00 - 16:00
Sekretariat 103 lub 104
Bożek Jakub
przedmioty zawodowe logistyczne
środa 15.00-16.00
gabinet 204
Budziło Katarzyna
wychowanie fizyczne
wtorek 11.45-12.45
gabinet wf
Burszta Piotr
przedmioty zawodowe - grafika 
poniedziałek 12:30 - 13:30
sala 313
Bzymek-Polański Maciej 
wychowanie fizyczne
wtorek 10:35-11.35
gabinet 122
Chojnacka-Szempruch Małgorzata
j. polski
wtorek 14.20 - 15.20
biblioteka szkolna
Ciba Dorota
matematyka
piątek 13.30-14.30
sala 115
Czech Ewa
przedmioty zawodowe
czwartek 11.35-12.35
sala P212
Czech Justyna
podstawy przedsiębiorczości, działalność gospodarcza, kompetencje społeczne
poniedziałek 9.50-10.50
gabinet 117
Dzikowska Barbara
przedmioty zawodowe
poniedziałek 9:40 - 10:40
sala 307
Fil Stanisław 
kierownik pnz
piątek 14.00-15.00
budynek pnz 203
Flis Anna
język angielski
poniedziałek 9.00-10.00
gabinet 105
Gil Marek
strzelectwo sportowe, edukacja dla bezpieczeństwa
środa 14.20-15.10
sala p111
Giżka Krzysztof
zajęcia praktyczne
wtorek 12:30-13:30
p109
Godawska Urszula
przedmioty zawodowe budowlane
wtorek 15.05 - 16.05
gabinet 212
Grzesik Małgorzata
język polski
środa 14.15-15.15
sala 221
Grzybowski Andrzej
praktyczna nauka zawodu
poniedziałek 11.40-12.40
gabinet p109
Haliniak Anna
przedmioty zawodowe
poniedziałek, wtorek, piątek 14.15-14.35
sala p217
Harasymów  Lidia
przedmioty zawodowe logistyczne, biologia, chemia
poniedziałek 12.30-13.30
gabinet obok sali chemicznej 109
Herok Marian
Geodezja inżynieryjna, Prace obliczeniowe i kartograficzne, Strzelectwo sportowe
poniedziałek 12:00 - 13:00
p106
Jaklińska Małgorzata
matematyka
poniedziałek 14:15-15:15
sala 218
Jakubik Magdalena
j. polski
poniedziałek 15.00-16.00
211
Jarem Artur
wychowanie fizyczne
poniedziałek 15:15-16:15
sala gimnastyczna
Jonaszek-Pędlowska Dominika 
język niemiecki 
poniedziałek 11.35-12.35
gabinet 315
Kapuściński Marcin
przedmioty zawodowe
poniedziałek 13:30 - 14:30
sala 207
Kazanecki Waldemar
fizyka/ j.angielski
Kułacz Monika
język niemiecki
czwartek 12.30-13.30
315
Kułakowski Andrzej
język niemiecki
poniedziałek 15:05-16:05
sala 317, gabinet 315
Lebioda Krystian
zajęcia sportowe - piłka nożna
wtorek 14:20-15:20
Sala gimnastyczna
Łój Aneta
j. polski
poniedziałek 8.45-9.45
gabinet 219
Łój Bogusław
przedmioty zawodowe - grafika
czwartek 8.45-9.45
gabinet 105
Machaj Alina
przedmioty zawodowe technik przemysłu mody, cyfrowe procesy graficzne
wtorek 14:15-15:15
gabinet P217
Marzec Mateusz
Prace obliczeniowe i kartograficzne, Geomatyka, Ćwiczenia geodezyjne , Kataster i gospodarka nieruchomościami, geodezja, Dokumentacja katastralna
wtorek 14:20-15:20
sala p105
Maślach Katarzyna
geografia
piątek 8:00-8:45
p204
Miazga Anna
chemia
środa 12:30-13:30 
gabinet 110
Młynarska Aldona
psycholog
Momot Krzysztof
wychowanie fizyczne
poniedziałek 15.10-16.10
sala gimnastyczna
Mróz Anna
przedmioty zawodowe 
czwartek 14.15-15.15
sala 305
Niewójt Piotr
geografia
czwartek 14:15 - 15:15
sala 119
Nowak Anna
Geografia
wtorek 14:15
sala 108
Nowak Ewa
język niemiecki
wtorek 11.35-12.35
gabinet 117
Olejarz Małgorzata
wychowanie fizyczne
Pacholec Sylwia
pedagog
czwartek 13.00-14.00 
gabinet 132
Paź Jacek
matematyka 
wtorek 13:30 - 14:30
Piróg Magdalena
język niemiecki
poniedziałek 15:10 - 16:10
sala 210
Podgórska-Makieła Elżbieta
biologia
poniedziałek 15.05 - 16.05
sala 107
Popiak Łukasz
religia
poniedziałek 10:50 - 11:35
Ryzak Anna
historia, his, hit
środa 14:20 -15:20
sala 116/gabinet 117
Rzeszutko Łukasz
Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie fizyczne
Środa 10:35 - 11:35
gabinet wf
Serafin Anna
matematyka, fizyka
wtorek 8:55-9:40, piątek 11:30-11:45
gabinet 219
Serafin Bogdan
Pracownia robót malarsko-tapeciarskich; Pracownia robót murarsko-tynkarskich
środa 12:30 - 13:30
p109
Sibiga Anna
biblioteka
środa 15:00 - 15:30
biblioteka szkolna
Sibiga Lucyna
fizyka, instalacje elektryczne
wtorek 9:45 - 10:45
gabinet 105
Skrzeszewska Monika
przedmioty zawodowe odzieżowe
Smolarek Dariusz 
informatyka, matematyka
środa 11:35 - 12:35
gabinet 105
Sondej Ewelina
język angielski
poniedziałek 7:00 - 8:00
p205
Sondej Łukasz
praktyczna nauka zawodu
wtorek 12:30 - 13:30
p010
Sroczyński Rafał
wychowanie fizyczne
czwartek 17:00 - 18:00
boisko Orlik pomieszczenie nr 1
Stadnik Tamara
przedmioty zawodowe budowlane
czwartek 06:45 - 07:45
gabinet 105
Szafran Robert
zajęcia praktyczne
wtorek 12.30-13.30
PZP 3
Szewc Iwona
historia
piątek 7.00-8.00
219
Szponar-Grabowska Natasza
wychowanie fizyczne
wtorek 16:30-17:30
123
Szwedo Beata
język angielski
poniedziałek 13:30 - 14:30
gabinet 315 lub sala 303
Świeca Grzegorz
Przedmioty zawodowe w techniku logistyku i techniku eksploatacji portów i terminali, język angielski zawodowy i język angielski
środa 12:40 - 13:25, 14:20 - 14:35
gabinet p104
Świeca Justyna
przedmioty zawodowe logistyczne
środa 10.50-11.35
gabinet 219
Świetlińska Anna
geografia, historia, hit, wos
poniedziałek 14:15 - 15:15
gabinet 117
Tetla Tomasz
wychowanie fizyczne
czwartek 9:00-10:00
gabinet wf
Tryk Robert
zajęcia praktyczne, historia 
środa 12:30 - 13:30
p109
Tworek Barbara
j. angielski
Urban Piotr
j.polski
piątek 13.30-14.30
019
Waśko Magdalena
język angielski
Poniedziałek, wtorek 15.05-15.35, 15.05-15.35
gabinet 315
Wołoszyn Justyna
matematyka
poniedziałek 14:15 - 15:15
gabinet 117
Wołoszyn Luiza
geografia
środa 14:15-15:15
gabinet 110
Wołoszyn Małgorzata
przedmioty zawodowe, odzieżowe
Wołoszyn Ryszard
zajęcia praktyczne
czwartek 09.40-10.40
p109
Wróblewski Artur
grafika, przedmioty zawodowe
środa 15.05-16.05
sala 312
Wtorek Paweł
wychowanie fizyczne, piłka nożna
wtorek 15.00-16.00
gabinet nauczycieli wf
Zawisza Elżbieta
przedmioty zawodowe - grafika 
poniedziałek 14:15 - 15:15
sala 309
Zielińska Iwona 
psycholog
środa 15.00-16.00
P107
Zieliński Daniel
przedmioty zawodowe budowlane
czwartek 12.40-13.25; 14.20-14.35
P102
Żukowicz Aneta
języka angielski
piątek 14.15-15.00
sala 206

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.